پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ بارندگی ۹۲ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان تهران وارد کرد

تاریخ انتشار: 1398/01/19

​ بارندگی ۹۲ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان تهران وارد کرد

حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با اشاره به اینکه بیشترین خسارت بارندگی در شمیرانات و فشم بوده گفت: بارندگی ها ۹۲ میلیارد تومان خسارت به جاده‌های استان تهران وارد کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ حیدر نوروزی در خصوص تاثیر بارندگی‌ها بر وضعیت جاده‌های استان گفت: بارندگی‌های اخیر در استان تهران به جاده‌های این استان از جمله محور شمیرانات و فشم خسارت‌هایی وارد کرده است.

وی بیان کرد: بیشترین خسارات در شمیرانات، فشم، آهار، شهرستانک، کمرخانی، رودک و حاجی‌آباد بوده و ۲ کیلومتر از ۲۵ کیلومتر محور امامزاده داوود آسیب جدی دیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بیان کرد: آب‌بردگی در محور ری به سمت ورامین و زیرگذرهایی که منشعب از محور آزادراه تهران قم بودند بوجود آمد، ضمن اینکه در تمام شهرستان‌ها آب‌بردگی‌ها و خسارت‌هایی به پل، ابنیه و دیوارهای خاکریزهای حاشیه جاده‌ها داشتیم.

نوروزی با بیان اینکه در مجموع 92 میلیارد تومان به جاده‌های استان تهران خسارت وارد شده است گفت: اکیپ‌های راهداری از شروع بارندگی ها در محورهای مواصلاتی این استان، مستقر و اقدام به تعمیر خسارت‌ها کردند همچنین در حوزه استان تهران ریزش رخ نداده و ریزش در محدوده مازندران بوده است.


مشخصات:
نظرات: *