پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
بازدید میدانی از اجرای بهینه عملیات عمرانی پایانه حمل و نقل کالای تهران بزرگ

تاریخ انتشار: 1398/04/25

​ بازدید میدانی از اجرای بهینه عملیات عمرانی پایانه حمل و نقل کالای تهران بزرگ


حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از اجرای عملیات عمرانی و پیشرفت 90 درصدی تصفیه خانه پایانه حمل و نقل کالای استان تهران خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ صبح امروز 25 تیر سال 98 حیدر نوروزی مدیرکل به همراه جمعی از معاونین و رؤسای ادارات ستادی با هدف نظارت بر انجام فعالیت های عمرانی پایانه حمل و نقل کالای تهران بزرگ از این پایانه بازدید میدانی بعمل آوردند.

حیدر نوروزی ضمن بازدید از بخش های مختلف گفت: با هدف افزایش رفاه حال کامیونداران، ارتقاء کمّی و کیفی حمل و نقل کالا و انجام بهینه امور، اصلاحات و تغییرات چشمگیری در پایانه حمل و نقل کالا در حال انجام است.

وی از احداث یک باب پارکینگ در این پایانه خبر داد و افزود: با هدف سهولت تردد، یک باب پارکینگ در حال احداث بوده که عملیات تسطیح و رگلاژ و زیرسازی پارکینگ بطورکامل اجرا گردیده است.

نوروزی از پیشرفت 90 درصدی ساختمان تصفیه خانه خبر داد و افزود: بهسازی تصفیه خانه که شامل سازه بتنی رسوب گیری، ساختمان کنترل، حوضچه و خط انتقال فاضلاب می باشد بطور کامل وجامع اجرا گردیده است.

این مقام مسئول ادامه داد: نوسازی و تحویل خوابگاه رانندگان، ارتقاء سطح بهداشتی مسجد و نمازخانه، تعمیرات موتور خانه، تمهیدات لازم در خصوص اتاق سرور و افزایش تنخواه از دیگر امور انجام شده در این پایانه می باشد.

وی همچنین به شروع صدور مجوز حمل بارهای ترافیکی فوق سنگین و حجیم در پایانه کالای تهران اشاره کرد و گفت: در گذشته مجوز حمل بارهای فوق سنگین و حجیم توسط ستاد کشوری انجام می شد ولی با هماهنگی های صورت گرفته، از این پس، دو استان تهران و هرمزگان بصورت پایلوت  عهده دار این امر می باشند که در آینده به سایر استان های کشور تسری پیدا خواهد کرد.مشخصات:
نظرات: *