پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
جلسه هم اندیشی در خصوص اعزام ناوگان باری به بندرامام خمینی

تاریخ انتشار: 1398/03/27

جلسه هم اندیشی در خصوص اعزام ناوگان باری به بندرامام خمینی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در جلسه هم اندیشی بارئیس اداره کالا و جمعی ازمدیران و نمایندگان شرکتهای حمل و نقلی کالا در خصوص اعزام ناوگان به بندرامام خمینی و ضرورت رفع مشکلات حمل ونقل کالا و تسریع در روند هر چه بهترجابه جائی کالا تاکید کرد.

حیدر نوروزی با بیان اینکه 90 درصد جابه جایی کالا توسط حمل و نقل جاده ای صورت میگیردافزود، بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در بخش جابه جایی کالای کشور از طریق شرکتهای حمل و نقل و با بهره گیری از ظرفیتهای موجود در مواقع ضروری برطرف می گردد.  

ایشان عنوان کرد: با مستقرکردن نمایندگان در پایانه بار اکبر آباد و بندرامام خمینی  سعی در تسهیل و تسریع حمل کالاهای اساسی نموده ایم و امید است با اعزام نماینده توسط شرکتهای حمل و نقلی جهت استقرار در بندر امام در بارگیری ناوگان اعزامی کمک بسزایی شود. 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران،  تقویت همکاری های چند بخشی واتخاذ تمهیدات لازم در تسهیل و جابه جایی به موقع محصولات را از اهم این نشست دانست .

در ادامه ، شرکتهای حمل و نقلی هرکدام به نحوی در این راستا اعلام آمادگی کردند.   

این مقام مسئول در پایان  ادامه داد: از استان تهران  انتظار بیشتری در جهت ساماندهی حمل و نقل که چرخه اساسی اقتصاد را در کشور مطرح میکند میرود در همین راستا با همدلی و دست در دست هم گذاشتن تمامی عوامل میشود این چرخه اقتصادی را روز به روز فعالتر و قویتر کرد. مشخصات:
نظرات: *