پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ انجام فعالیت های گسترده راهداری و ایمن سازی در شهرستان رباط کریم

تاریخ انتشار: 1398/03/22

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ فرامرز کرمی از انجام عملیات گسترده راهداری و ایمن سازی در شهرستان رباط کریم خبر داد. 

فرامرز کرمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رباط کریم گفت: به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی راهها و کاهش تصادفات جاده ای، لکه گیری آسفالت در راههای ارتباطی وهن آباد قدیم و اتوبان تهران - ساوه به طول 45 کیلومتر در چند ماه اخیر، توسط این اداره انجام گرفت.

فرامرز کرمی عنوان کرد: شستشوی بیش از 1000 مورد تابلو علائم ایمنی، نصب تابلوهای انتظامی در محور آلارد - وهن آباد، جمع آوری 25 مورد تصادفات و گاردریل های آسیب دیده، رگلاژ 22 عدد نیوجرسی، نصب باطومی و کاشن تانک در 20 نقطه، تعمیر و راه اندازی 10 دستگاه ماشین آلات راهداری و تسطیح ورودی شهرک صنعتی پرند از دیگر اقدامات اداره رباط کریم می باشد.

وی با بیان اهمیت ویژه اتوبان تهران- ساوه به مبحث ایمن سازی و انجام عملیات راهداری این اتوبان پرداخت و افزود: اصلاح 30 کیلومتر شانه راه، نصب گاردریل، پاکسازی اتوبان و جاروزنی عوارضی ها، جمع آوری20 سرویس خاک، پخش 10 هزار برگ تراکت پرداخت عوارض الکترونیکی بین مسافران و پذیرایی از آنان، خط کشی سرد و گرم حدود 10 کیلومتر و اجرای رامبل عرضی در 4 نقطه حادثه خیز از اقدامات صورت گرفته در این اتوبان می باشد.

کرمی در ادامه افزود: جانمایی محل نصب تابلو حد ترخص شهرک پرند به اتفاق نماینده شهرستان، امام جمعه و فرماندار در جاده قدیم و اتوبان تهران - ساوه صورت پذیرفت. 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رباط کریم پاکسازی جاده ها را حائز اهمیت دانست و گفت : هر روزه حدود 1200 کیلومتر محورهای این شهرستان پاکسازی میشود و نیز ارسال اکیپ و ماشین آلات راهداری به مناطق سیل زده جهت امداد و کمک رسانی به سیل زدگان از دیگر اقدامات این اداره در چند ماه اخیر می باشد.  
مشخصات:
نظرات: *