پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه

تاریخ انتشار: 1398/02/09

 برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار این شهرستان،  مصدقی معاون راهداری و کجوری مدیر حراست اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ این مراسم روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه سال 98 در شهرستان فیروزکوه برگزار گردید.

عادل مصدقی، معاون راهداری در این مراسم با اشاره به موقعیت حساس و استراتژیک شهرستان فیروزکوه و حجم بالای تردد و مسیر ارتباطی استان تهران با استان های شمال کشور از توان مدیریتی بالا، خدمات شایسته و ارزنده، پیگیری و تلاش شبانه روزی حسین آقایی قدردانی نمود و افزود: با توجه به برودت هوا، میزان نزولات جوی، حجم بالای تردد و موقعیت کوهستانی، بحث راهداری و نگهداری راههای این شهرستان دارای شرایط و حساسیت خاصی می باشد.

معاون راهداری در خصوص لزوم تزریق اعتبارات به حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه گفت: با پیگیری و مذاکرات بعمل آمده امید است حداقل 30 درصد از سرجمع اعتبارات شهرستان فیرزکوه به بخش راهداری اختصاص و با همدلی و همکاری روز افزون منابع انسانی و استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات و همکاری فرمانداری، بخشداری و سایر دستگاه های اجرایی شاهد ارتقاء ایمنی و کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در این شهرستان باشیم. 

در ادامه این مراسم مهدی کجوری رییس اداره حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، از زحمات خالصانه و مجدّانه حسین آقایی و راهداران غیور و کارکنان اداره فیروزکوه که در شرایط سخت، زیر برف و باران در سرما و یخبندان در طرح راهداری زمستانی و نوروزی، همواره شرایط مطلوب و مساعدی را برای مسافران فراهم آورده اند قدردانی نمود و گفت: پیگیر پرداخت به موقع حقوق همکاران عزیز و زحمتکش خواهیم بود.

گفتنی است حیدر نوروزی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی حکمی در تاریخ نهم اردیبهشت ماه سالجاری مهرداد زمانی را به سرپرستی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه منصوب کرد. 

لازم به ذکر است: ریاست ادارات راه و ترابری کنارک، سرباز، اسپکه، ایران شهر و ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سواد کوه از سوابق خدمتی مهرداد زمانی می باشد.
مشخصات:
نظرات: *