پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ مراسم تقدیر از ایثارگران

تاریخ انتشار: 1398/02/03

​ مراسم تقدیر از ایثارگران

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، مراسم گرامیداشت و تقدیر از جانبازان، آزادگان، رزمندگان و فرزندان شاهد در اداره کل برگزار گردید.


به مناسبت اعیاد شعبانیه و تقارن آن با ولادت امام حسین(ع) روز پاسدار ، ولادت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) مراسم گرامیداشت و تقدیر و تکریم از جانبازان، آزادگان، رزمندگان و فرزندان شاهد در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

این مراسم باحضور مدیرکل، معاون راهداری، رییس اداره حراست، مشاور مدیرکل در امور ایثارگران و همکاران جانباز، آزاده، رزمنده و فرزند شهید در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خوش آمدگویی به مدعوین گفت: جانبازان، آزادگان و رزمندگان ذخایر ارزشمند این نظام هستند و باید به عنوان الگوهایی شایسته و ارزشمند به جامعه معرفی شوند. 

نوروزی با اشاره به رشادت های کم نظیر ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی بر لزوم تکریم و تعظیم ایشان تاکید و خاطرنشان کرد: همکاران ایثارگر باید الگوی سایرین بوده و پاکدامنی و پاکدستی این عزیزان نقش تاثیرگذاری بر رفتار اداری سایر همکاران دارد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مرادی، مشاور مدیرکل در امور ایثارگران گفت: مجاهدت رزمندگان و ایثارگران که دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران بود ، اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری را در جانها هویدا ساخت.

در پایان این مراسم با اهداء هدیه و لوح سپاس از ۳۸ نفر از ایثارگران، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و فرزندان شاهد تکریم ، تجلیل و قدردانی شد. 
مشخصات:
نظرات: *