پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ ‍ ‌امدادرسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به مناطق سیل زده استان خوزستان

تاریخ انتشار: 1398/01/24

​ ‍ ‌امدادرسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به مناطق سیل زده استان خوزستان


اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اعزام نیرو، ماشین آلات و تجهیزات به امدادرسانی و یاری مردم سیل زده خوزستان شتافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ محمدحسن کلهری معاون حمل و نقل از امداد رسانی و اعزام ماشین آلات راهداری به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.

محمد حسن کلهری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از روز یکشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۴ فروردین سالجاری در مناطق سیل زده حاضر و به نمایندگی این اداره کل امر مدیریت بحران و امداد رسانی به مناطق سیل زده استان خوزستان را عهده دار است.

کلهری اظهار داشت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران نسبت به اعزام 5 دستگاه کامیون کمپرسی سنگین و دو خودرو سبک به مناطق سیل زده استان خوزستان اقدام نموده که ماشین آلات فوق از روز چهار شنبه مورخ ۲۱ فروردین در شهرستان دشت آزادگان مستقر و به خدمات رسانی در مناطق سیل زده شامل شهرهای سوسنگرد، بستان، کوت سید ابونعیم و سایر مشغولند.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته توسط ماشین آلات راهداری، حمل خاک از معدن به محل های احداث و تقویت سیل بندهای شهرهای مربوطه همچنین حمل و نقل چادر، خوراک دام برای احشام روستاییان و سایر اقدامات امدادرسانی می باشد.مشخصات:
نظرات: *