پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسيج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/01/20

​ مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسيج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار شد

در آستانه اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسيج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران (پايگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی) در دفتر مدیرکل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسيج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران (پايگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی) با حضور  مدیرکل دفتر سرمایه گذاری، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اتفاق هیئت همراه، مدیرکل، معاونین و مشاور فرهنگی و مسئول بازرسی این پایگاه برگزار شد.
در ابتداي اين مراسم، حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، ضمن تبریک سال نو و خوش آمد گويي به حاضرین به بيان نقش و كاركرد بسيج از زمان شکل گیری آن به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامي پرداخت و گفت: امام خمینی(ره)، معمار کبیر انقلاب در مورد بسیج فرمودند؛ بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند.
نوروزی در ادامه گفت: این انقلاب با رهنمود هاي معمار كبير انقلاب نشات گرفته از تفكر بسيجي بود و حفظ و تداوم آن هم مرهون همين نگاه و رويكرد است و يكي از وظايف مهم بسيج، حفظ و حراست از انقلاب و دستاورد هاي آن در همه عرصه هاي کشور است و با توجه به شرايط كنوني وظايف اين نيروي محرك مردمي در دستگاههاي دولتی و اجرایی  كشور از اهميت بسزایی برخوردار است.
در ادامه این مراسم سرهنگ علیرضا افشاری فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اهمیت بسیج در حوزه حمل و نقل بسیار حائز اهمیت بوده و صنعت حمل و نقل در تمامی کشورهای جهان از موقعیتی ویژه و حساس برخوردار است تا جایی که هرگونه خللی در این صنعت، کل جامعه را تحت تاثیر و دچار اختلال خواهد کرد.
سرهنگ افشاری افزود: بسیج در صنعت حمل و نقل باید بسیار تخصصی تر شود و تبدیل پایگاه به حوزه بسیج از اقدامات پیش رو می باشد.
وی ادامه داد: تاکنون با تشکیل اتاق فکر، کمک به پایش و پویایی، ورود در مباحث عمرانی و معماری و بافت فرسوده گام های موثری در افزایش توانمندی های بسیج برداشته شده و امید است با فعالیت و عضوگیری بیشتر شاهد پویایی روز افزون بسیج در کل کشور باشیم.
این مراسم با قرائت حکم مهدی کجوری به عنوان سرپرست پايگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی و تجلیل و تقدیر از مهندس حمیدرضا شهرکی ثانوی که باتدبّر، پویایی، زحمات خالصانه و پیگیری های مجدّانه فرماندهی بسیج را تا کنون عهده دار بودند، خاتمه یافت.
لازم به ذکر است در جریان این مراسم حاضرین از پايگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی که دارای 262 عضو بسیجی، شامل 73 عضو فعال و 189 عضو عادی می باشد، بازدید به عمل آوردند.مشخصات:
نظرات: *