پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
نشست هم اندیشی با هدف افزایش سطح خدمات دهی مجتمع های خدماتی رفاهی

تاریخ انتشار: 1397/12/08

 نشست هم اندیشی با هدف افزایش سطح خدمات دهی مجتمع های خدماتی رفاهی


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ امروز هشتم اسفند سال 97 نشستی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم با هدف تامین سفرهای ایمن نوروزی به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

این نشست با حضور مدیرکل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر حراست، مشاور فرهنگی مدیرکل، سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه گذاری و مدیران و مسئولین مجتمع های خدماتی رفاهی استان تهران در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید. 

حمیدرضا شهرکی مدیرکل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری از امکانات و تسهیلات ویژه ای که تا کنون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اختیار سرمایه گذاران این صنف قرار داده سخن به میان آورد و گفت: با هدف رفاه حال هموطنان ، ارتقاء خدمات دهی و افزایش ایمنی کاربران جاده ای و جذب سرمایه گذار در مسیرهای برون شهری، امکاناتی چون معافیت چند ساله از مالیات، استفاده از اراضی ملّی و تغییر کاربری رایگان اراضی در اختیار سرمایه گذاران این بخش قرار گرفت.

شهرکی در ادامه افزود: نامه نگاری جهت حضور نمایندگان مجتمع های خدماتی رفاهی در جلسات سازمان و کمیسیون تخلفات اداری به منظور بیان مشکلات و طرح پیشنهادات و نیز رایزنی با سازمان حمایت از مصرف کنندگان جهت همکاری با این صنف از دیگر اقدامات صورت گرفته در دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری می باشد.

وی در ادامه تمرکز مجتمع های خدماتی رفاهی بر روی جایگاه سوخت و غفلت از خدمات دهی و سرمایه گذاری در امور رفاهی چون فروشگاه، رستوران، نمازخانه، سرویس های بهداشتی و فضای سبز را از معضلات موجود عنوان و به رسیدگی بیشتر به امور رفاهی هموطنان، تبلیغات گسترده تر، استفاده بهینه از برنامه ها و شبکه های اینترنتی در جهت ارتقاء سطح خدمات دهی به مسافران را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه این نشست مهندس نوروزی مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به موقعیت ویژه پایتخت اظهار داشت: بدلیل حجم بالای تردد، نظارت مردمی بالا و ترافیک سفرهای نوروزی در این استان، مجتمع های خدماتی رفاهی موجود در محورهای منتهی به استان تهران نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری دارد.

نوروزی در ادامه انتخاب یک نفر به عنوان رییس انجمن مجتمع های خدماتی رفاهی را عنوان نمود و افزود: رییس انجمن، زبان گویای تک تک اعضاء بوده و با شرکت موثر در جلسات مستمر امید به رفع مشکلات و کمبود و کاستی ها و افزایش سطح خدمات دهی به کاربران جاده ای را داریم.مشخصات:
نظرات: *