پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاری مراسم جشن در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران

تاریخ انتشار: 1397/12/01

 برگزاری مراسم جشن در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ جشن بزرگ 22 بهمن و روز زن و تقدیر از بازنشستگان با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ادارات ستادی و تابعه در بین جمع کثیری از همکاران در سالن همایشهای این اداره کل برگزار گردید.

حیدر نوروزی مدیرکل ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ولادت دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س)، خواستار همدلی، همکاری و همفکری روز افزون تمامی کارکنان در راستای تحقق اهداف اداره کل و تکریم و سهولت انجام کار ارباب رجوعان شد.

وی در ادامه ادای فریضه نماز را یکی از ارکان مهم دین عنوان و از جمعی از نمازگزاران برتر این اداره کل با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل و قدر دانی نمود.

در ادامه این مراسم از 35 نفر از بازنشستگان به مناسبت رسیدن به مقام والای بازنشستگی با اهداء لوح تقدیر، هدیه و شاخه گل در میان موجی از تشویقات و ابراز ارادت و ادای احترام همکاران اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان تهران با گرفتن عکس یادگاری تقدیر و تجلیل بعمل آمد. 

همچنین به دلیل مقارن بودن این جشن با ولادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت گرامیداشت روز زن از تمامی بانوان این اداره کل با اهداء لوح تقدیر و هدیه ، تقدیم شاخه گل و گرفتن عکس یادگاری قدردانی شد.

گفتنی است اجرای موسیقی و برنامه زنده ، برگزاری نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین مرادی، پذیرایی نهار و برگزاری مسابقه از دیگر برنامه های متنوع این روز به یاد ماندنی بود.مشخصات:
نظرات: *