پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ آزادسازی حریم بزرگراه رودهن - دماوند

تاریخ انتشار: 1397/10/12

​ آزادسازی حریم بزرگراه رودهن - دماوند 


 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ یاسر بوداغی از آزاد سازی 25 مورد تجاوز به حریم بزرگراه رودهن- دماوند محدوده مهرآباد، گلاهک و چناران خبر داد. 


یاسر بوداغی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند گفت: با استناد مواد ۶، ۷ و ۱۷ قانون ایمنی راه‌ها و راه آهن، رعایت حریم قانونی راه برای تمامی محورهای اصلی، فرعی و روستایی الزامی است.

وی در ادامه تصریح کرد: چنانچه افراد حقیقی و حقوقی بدون مجوز، انجام به هرگونه عملیاتی در حریم قانونی 38 متر و حریم استحفاظی به شعاع ۱۰۰ متر، در مجموع ۱۳۸ متر از آکس جاده به طرفین نمایند، عوامل راهداری بر اساس قوانین مذکور و با هماهنگی مراجع قضایی و نیروی انتظامی نسبت به جمع‌آوری تجهیزات و تخریب مستحدثات اقدام خواهند نمود.

بوداغی گفت: در همین راستا اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دماوند جهت روان سازی تردد و حفظ جان هموطنان پس از اخذ دستورات قضایی و با هماهنگی کلانتری مهرآباد نسبت به تخریب و پاکسازی 25 مورد تخلفات که شامل ساخت و ساز ، تاسیسات و سایر موارد غیرمجاز در حریم بزرگراه رودهن-دماوند محدوده مهرآباد، گلاهک و چناران اقدام و محورهای فوق آزاد سازی شد.

وی در پایان گفت: پاکسازی و رفع تجاوز به حریم راه‌های اصلی، فرعی و روستایی در دستور کار جدی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند قرار و در روزهای آتی نسبت به اجرای دیگر احکام قضایی، اقدام خواهد شد.
مشخصات:
نظرات: *