پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ حفاظت از حریم راههای شهرستان شمیرانات

تاریخ انتشار: 1397/10/05

​ حفاظت از حریم راههای شهرستان شمیرانات


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران 12 مورد آزادسازی حریم راه در بخشهای رودبار قصران و لواسانات شهرستان شمیرانات صورت پذیرفت.

احمد بیگدلی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات از 12 مورد رفع تجاوز به حریم در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

احمد بیگدلی طی مصاحبه ای با روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: شهرستان شمیرانات، مسیر ارتباطی استان های بزرگی چون تهران، مازندران، البرز بوده و بدلیل همجواری با شهرستان های پردیس و دماوند و دارا بودن جاذبه های گردشگری در صنعت حمل و نقل مسافر و کالا از موقعیت حساس و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: محورهای مواصلاتی این شهرستان حجم قابل توجهی از سفرهای جاده ای را به خود اختصاص و از همین رو همواره عده ای سودجو و منفعت طلب با پیشروی غیر قانونی در حریم راهها موجب نا امنی محورها و بروزتصادفات جاده ای می گردند .

بیگدلی تصریح کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات جهت روان سازی تردد و حفظ جان هموطنان در یک ماه اخیر با اخذ دستور قضایی نسبت به رفع 12 مورد تخلفات و آثار تجاوز به حریم اقدام و این سرمایه ملی را با تمام توان حفظ نموده است.

وی گفت: عملیات آزادسازی حریم راه، در بخش های رودبار قصران، لواسانات و در محورهای فشم، امامه، زردبند و هنزک صورت گرفته و شامل تخریب دو مورد ساختمان، تخریب اسکلت های بتنی و فولادی و فلزی ، تخریب موارد متعدد دیوار چینی، نرده کشی و محوطه سازی و هچنین تخریب ستون های بتنی می باشد.

 لازم به ذکر است: برچیدن تابلو ها و انسداد راههای دسترسی غیر مجاز نیز از دیگر اقدامات انجام گرفته در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات می باشد. 
مشخصات:
نظرات: *