پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ اعزام کاروان زیارتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به سفر زیارتی قم و جمکران

تاریخ انتشار: 1397/09/17

​ اعزام کاروان زیارتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به سفر زیارتی قم و جمکران


کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، از طرف شورای فرهنگی و روابط عمومی این اداره کل، طبق سنوات گذشته در قالب کاروان زیارتی به سفر معنوی قم و جمکران مشرف شدند.

حجت الاسلام و مسلمین محمود مرادی مشاور مدیرکل و دبیر شورای فرهنگی اداره کل در خصوص سفر زیارتی قم – جمکران گفت: این سفر یک روزه با هدف ارتقاي سطح معنویت و عرض ارادت به پیشگاه حضرت معصومه (س) و حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار گردید.

وی ادامه داد: مهم ترین پایگاه شیعیان شیفته و عاشقان دل سوخته ی حضرت بقیة الله، ارواحنا فداه، مسجد مقدس جمکران، در شش کیلومتری شهر مذهبی قم است که عاشقان دل باخته، از سرتاسر میهن اسلامی و جهان، در این پایگاه معنوی، گردهم می آیند، نماز تحیت مسجد و نماز حضرت صاحب الزمان، عجل الله تعالی فرجه الشریف، را در این مکان مقدس به جای می آورند، با امام غایب از ابصار و ناظر بر کردار، راز دل می گویند، استغاثه می کنند، از مشکلات مادی و معنوی خود سخن می گویند، با دلی خون بار، از طولانی شدن دوران غیبت، شکوه می کنند.

وی در پایان گفت: از این رهگذر، بر منتظران ظهور و عاشقان مقدم آن امام نور، لازم است که این اماکن را بشناسند و شیوه ی تعظیم و تکریم آن ها را بیاموزند.
مشخصات:
نظرات: *