پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
جلسه هم اندیشی طرح راهداری زمستانی سال 97

تاریخ انتشار: 1397/09/11

 جلسه هم اندیشی طرح راهداری زمستانی سال 97
جلسه هم اندیشی طرح راهداری زمستانی سال 97 به منظور مدیریت سفرهای زمستانی به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.
این نشست در 11 آذر ماه سالجاری با حضور مدیران کل و معاونین راهداری ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های تهران، مازندران، قم، البرز، مرکزی و ديگر مسئولين در اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.
حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد تعامل، همدلی، یکپارچگی، هماهنگی دو جانبه استان تهران با استان های همجوار بیان نمود و افزود: در این نشست هریک از حضّار به بیان نقطه نظرات خود در عملیات راهداری زمستانی اعم از برف روبی، روان سازی محورهای مشترک، تامین و تجهیز ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، استقرار جرثقیل، امداد رسانی و افزایش ایمنی کاربران جاده ای پرداختند.  
نوروزی ادامه داد: در این نشست حضّار به تبادل نظر و بیان کمبودها و نواقص پرداخته و پیشنهادات و راهکارهای کاربردی مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
این مقام مسئول گفت: راه میراث گرانبهاییست که همه ما در حفظ و نگهداری آن مسئول و با همکاری همه جانبه می توانیم گام های موثرتری در جهت ارتقاء ایمنی کاربران جاده ای برداریم.
لازم به ذکر است در پایان نشست هم اندیشی صورتجلسه ای با 15 بند به امضای مدیران و معاونین راهداری ادارت مذکور به تصویب رسید.مشخصات:
نظرات: *