پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ جلسه مشترک طرح ترافیک راهداری زمستانی

تاریخ انتشار: 1397/08/29

​ جلسه مشترک طرح ترافیک راهداری زمستانی 

جلسه مشترک طرح ترافیک راهداری زمستانی سال 97 به منظور مدیریت سفرهای زمستانی به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

این نشست با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، فرماندهان پليس‌ راه شرق و غرب، روئسای پلیس شهرستان های تابعه ، معاونین و روئسای ادارت تابعه و ستادی و ديگر مسئولين در سالن اجتماعات اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

این نشست در 28 آبان ماه سالجاری برگزار و هریک از حضّار به بیان نقاط ضعف و قوت حوزه استحفاظی خود پرداخته که اهم مباحث در خصوص تجهیزات راهدارخانه ها، تعمیر و تجهیز و اجاره ماشین آلات راهداری، روشنایی، خط کشی، لکه گیری، آسفالت محورها، محورهای روستایی، تونل، دوربین های نظارت تصویری و سایر موارد راهداری بویژه راهداری زمستانی بود.

در جریان این نشست حضّار به تبادل نظر و بیان کمبودها و نواقص پرداخته و پیشنهادات و راهکارهای کاربردی مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد همدلی، هماهنگی و همکاری بین دو حوزه اداره راه و پلیس راه ذکر کرد و افزود: راه میراث گرانبهاییست که همه ما در حفظ و نگهداری آن مسئول و با همکاری همه جانبه می توانیم گام های موثرتری در جهت ارتقاء ایمنی کاربران جاده ای برداریم.

وی ضمن اشاره بر گشت زنی شبانه روزی بر رفع کمبودها و تجهیز و تعمیر ماشین آلات تاکید نمود و در پایان نوید بهسازی و اتفاقات مثبت در حوزه راه های روستایی را به هموطنان عزیز داد.
مشخصات:
نظرات: *