پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​دیدار مهندس نوروزی با مدیران پایانه های مسافربری

تاریخ انتشار: 1397/08/07

​دیدار مهندس نوروزی با مدیران پایانه های مسافربری

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران حیدر نوروزی مدیر کل استان با مدیران پایانه های مسافربری چهارگانه استان تهران دیدار نمود . 

 دراین دیدار که با حضور معاون حمل ونقل و رئیس اداره مسافر برگزار گردید ،مدیران پایانه های مسافربری ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای خود در پایانه های مسافربری مسائل و مشکلات پایانه ها را با مدیرکل درمیان گذاشته و آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مسافرین بخصوص زائرین ایام اربعین اعلام نمودند .

در ادامه محمد حسن کلهری معاون حمل ونقل ضمن بیان وظایف مدیران پایانه ها از عملکرد ایشان اعلام رضایت و خواستار تعامل بیشتر با صنف و مدیران پایانه ها و پارک سوارها شدند.

سپس کامبیز عبدالملکی  رئیس اداره مسافر نیز با تایید سخنان معاون حمل ونقل مدیران پایانه ها را افرادی باسابقه درکاراجرایی در سازمان و توانمند معرفی نمود و خواستار حمایت ایشان به دلیل کمبود نیرو در پایانه ها جهت نظارت مستمر شد

مهندس نوروزی  ضمن قدردانی از زحمات مدیران پایانه ها توجه ایشان را به نظم و انضباط پایانه هاو ایجاد محیطی امن و ایمن جهت رفاه حال مسافرین عنوان و تعامل با ارگانهای ذیربط ،صنف احترام به مسافرین را خواستار و  اذعان داشت ،حضور مستمر و بهتری  جهت خدمات رسانی به مسافرین در پایانه ها داشته و درایام اربعین نیز نظارت جدی به عملکرد شرکت ها و رانندگان را در دستور کار قرارخود دهند . 

داود هزاری مدیر پایانه مسافری بیهقی در گفتگو با  خبرنگارروابط عمومی اظهارکرد: طبق روال سال‌های گذشته پایانه‌های مسافربری با بسیج تمام امکانات برای خدمات رسانی به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در آستانه اربعین حسینی آمادگی کامل دارند.


هزاری همچنین  عنوان کرد :تمامی پرسنل جهت اطلاع رسانی از ساعات حرکت اتوبوس‌ها و نحوه تهیه بلیط به صورت مستمر  فعال خواهند بود.
مشخصات:
نظرات: *