پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ مراسم معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/08/06

​ مراسم معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران برگزار شد

آیین معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران با حضورحیدر نوروزی مدیرکل استان تهران، مدیرکل منابع انسانی پشتیبانی و رفاه سازمان راهداری، روئسای ادارت ستادی وکارکنان حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع  و ديگر مسئولين در سالن اجتماعات اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

در اين آيين كه مورخ 6 آبان ماه سال 1397در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، سید محمدرضا موسوی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران معرفي گرديد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران؛ درابتداي اين مراسم گودرز محمودی مدیرکل منابع انسانی پشتیبانی و رفاه سازمان راهداری از اهمیت منابع انسانی سخن به میان آورد و افزود: ما باید به این باور برسیم که تمام امور و مشکلات با مساعدت و همکاری یکدیگر قابل حل می باشد و با استفاده بهینه از امکانات موجود و بهره برداری از کارشناسان متبحر می توان بهترین خدمات را به هموطنان ارائه نمود.

در ادامه مهندس نوروزی مدیرکل ضمن برشمردن سختیها و مشکلات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع گفت: تمامی همکاران با در نظر داشتن سه اصل صداقت، سلامت و پشتکار می توانند مشکلات را از پیش رو برداشته و با داشتن انگیزه بالا و انجام کارها به نحو احسنت موجبات رشد و ترقی آنان در سازمان فراهم خواهد گردید.

سید محمدرضا موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران در ادامه این جلسه گفت: منابع انسانی هر سازمان ارزشمندترین و مهمترین سرمایه هر سازمان بوده و تخصص و تجارب هریک از افراد در پیشبرد اهداف سازمان بسیار کاربردی، و جایگزینی هر یک از این منابع نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار بالایی می باشد.

موسوی در پایان افزود: با همکاری، پشتیبانی، همفکری تمامی همکاران امید است شاهد ارتقاء سطح اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در همه زمینه ها بوده و استان تهران به الگویی برای کل کشور تبدیل گردد.
مشخصات:
نظرات: *