پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بازدید مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از روند خدمات رسانی به زائرین اربعین

تاریخ انتشار: 1397/08/02

​بازدید مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از روند خدمات رسانی به زائرین اربعین 

حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  درباره چگونگی و تعداد ناوگان اعزامی برای زائران اربعین حسینی در روز جاری گفت : تاکنون بیشترین میزان تردد ناوگان‌های حمل و نقل مسافری از تهران به مرز ایران و عراق از طریق پایانه غرب انجام شده است که بر اساس گزارش‌های دریافتی روزانه به طور متوسط در حدود 80 دستگاه اتوبوس از این پایانه‌ اعزام می‌شود.

مهندس نوروزی  با اشاره به بازدیدی که صبح امروز از پایانه غرب داشت ادامه داد: این بازدید در راستای نظارت بر خدمات ارائه شده، بررسی تسهیلاتی که در اختیار مسافران قرار داده می‌شود، تامین ناوگان حمل و نقل در شرایط افزایش میزان تقاضا، برنامه‌ريزي‌ها و هماهنگی‌هاي لازم با صنوف حمل و نقل و سازمان پايانه‌ها انجام شده است .

وی با بیان این‌که در چند روز گذشته روزانه در حدود 80 دستگاه اتوبوس به مرز مهران اعزام شد ادامه داد: بر اساس آمار، انتقال زائران به مرز مهران از روز 20/07/97  آغاز شد و تا روز 01/08/97  تعداد 814  دستگاه اتوبوس و 22هزار و 805نفر مسافر به این مرز اعزام شدند. همچنين شركت‌هاي حمل و نقل بين‌المللي نيز در ۱1روز گذشته حدود یازده هزار نفر مسافر را به وسیله 350دستگاه اتوبوس به صورت سرويس مستقيم از تهران به كربلا و نجف منتقل کرده اند. 

مدیرکل استان تهران  افزود: سرويس مستقيم روزانه و عادي از پايانه‌ی مسافربري غرب  به مقصد مهران درتاریخ 30/07/97تعداد 278سرویس و 8هزار و 491مسافر با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، اعزام گردیده اند  

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: از مجموع سرويس‌هاي اعزامي حدود 90 درصد اتوبوس‌ها VIP و مابقي اتوبوس‌هاي ويژه هستند./
مشخصات:
نظرات: *