پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ملاقات مهندس نوروزی از سردار ناظری فرماندهی نیروی انتظامی ویژه شرق استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

تاریخ انتشار: 1397/07/22

ملاقات  مهندس نوروزی از سردار ناظری فرماندهی نیروی انتظامی ویژه شرق استان  به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی حیدر نوروزی مدیر کل به همراه کیهان یاسمی معاون فنی و نظارت با حضور در دفتر سردار ناظری  فرماندهی نیروی انتظامی ویؤژه شرق استان تهران ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی ،استقرار نظم و امنیت فراگیر در منطقه را مرهون مجاهدتهای فرماندهان ،کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی دانست.

نوروزی  همچنین از تعامل سازنده نیروی انتظامی استان در زمینه حراست از  حریم راهها تشکر کرد و درادامه گفت: ما در جهت ارائه خدمت به مردم همكاري و تعامل نزديك با عوامل زحمتكش نيروي انتظامي و خصوصا پليس راه استان داريم و خدمت را وظيفه خود مي دانيم .

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استا ن تهران گفت : وجود امنيت در حمل ونقل بار و مسافر و خصوصا كاهش تلفات جاده اي با توجه به افزايش تعداد و تردد خودروها در جاده ها بيانگر خواست مردم , زحمات شبانه روزي فعالان عرصه حمل ونقل , پليس راه و ساير عوامل دخيل در اين امر مهم مي باشد .

این مقام مسئول  افزود : پليس با تمام توان خود در كنار مردم و همراه با خدمت گذاران به مردم فهيم ايران اسلامي مي باشد .

در این دیدارمهندس نوروزی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ضمن تبریك هفته نیروی انتظامی بر دلیر مردان حافظ نظم و امنیت جامعه، از زحمات و تلاش و همكاری پرسنل نیروی انتظامی استان در بحث حفاظت از حریم راهها تقدیر كرد​مشخصات:
نظرات: *