پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بازدید مدیر کل از اداره راهداری اسلامشهر

تاریخ انتشار: 1397/07/15

​بازدید مدیر کل از اداره راهداری اسلامشهر

همزمان با شروع فصل بارندگی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران اولین بازدید خود را از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسلامشهر به عمل آورد 

به گزارش روابط عمومی مهندس حیدر نوروزی  از اداره و محور های شهرستان اسلامشهر در مورخ 13/07/ 97 بازدیدی را بعمل آورد

 دراین بازدید  سرپرست اداره اسلامشهر با ارائه ی  گزارشی از  عملکرد، و وضعیت فعلی اداره، به بیان مسائل و مشکلات حاکم وپیش رو و پیشرفت های حاصله در کلیه زمینه های مختلف پرداخت

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ضمن بررسی قرار دادن  وضعیت و موقعیت استقرار اداره راهداری  شهرستان اسلامشهر دستور تعیین تکلیف و تامین محلی مناسب را که پتانسیل احداث راهدارخانه را داشته باشد صادر نمود. 

وی طی این بازدید ضمن آشنائی با مشکلات و موانع خدمات رسانی مطلوب به هموطنان گرامی با تشریح وظایف راهداری، در زمینه چگونگی فعالیت، مسائل اعتباری، رفع مشکلات، تکمیل تجهیزات مورد نیاز و لزوم آمادگی کامل نیروهای راهداری در فصل بارندگی را مورد بحث و گفتگو قرار داد .

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران عنوان کرد: با توجه به اهمیت راهداری و خدمات قابل ارائه در فصل سرما برای کاهش حوادث رانندگی و افزایش ایمنی محورهای مواصلاتی ضروری است حداکثر تلاش خود را در انجام وظایف داشته باشند.

مهندس نوروزی تاکید کرد با فرا رسیدن فصل سرما اداره راهداری اسلامشهر نسبت به تکمیل تجهیزات  و پیگیری جهت احداث راهدارخانه چند منظوره در حوزه اسلامشهر اقدام لازم نمایند .
مشخصات:
نظرات: *