پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
بازدید مهندس نوروزی از پایانه باربزرگ تهران

تاریخ انتشار: 1397/07/14

​بازدید مهندس نوروزی از پایانه باربزرگ تهران
مدیر کل اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  ضمن بازديد از شرکتهای حمل ونقل کالای پايانه بار تهران ، با رانندگان تلاشگر حوزه حمل‌ونقل جاده‌اي كالا كه در اين پايانه حضور داشتند، ديدار و از نزديك در جريان نقطه نظرات و مشكلات آنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران مهندس حیدر نوروزی  در این بازدید از  نحوه عملکردمدیریت  شرکتهای حمل ونقل کالای پایانه بار اکبرآباد,و ساماندهی پایانه بار را مورد بررسی قرار داد
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ضمن ملاقات رو در رو با رانندگان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفته و دستورات لازم را صادر نمود .
این مقام مسئول در حین بازدید از پایانه بار به نکاتی همچون نظافت محوطه ,جمع آوری گیتهای اضافه ،تسریع در نصب دوربینهای نظارتی تاکید لازم جهت هرچه سریعتر اجرایی شدن  را گوشزد نمود .
مهندس نوروزی در بازدید از سیستم سرمایشی و گرمایشی پایانه خواستار فعال شدن هرچه سریعتر شبکه گاز پایانه تا قبل از شروع فصل سرما شد
وی درخصوص نظافت محوطه ی پایانه و نگهداری از فضای سبز و جمع آوری زباله ها و نخاله ها و همچنین آبیاری مناسب همراه با اصول مهندسی تاکید نمودمشخصات:
نظرات: *