پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاری جلسه معارفه مدیر کل و انجمن های صنفی

تاریخ انتشار: 1397/07/11

​ برگزاری جلسه معارفه مدیر کل و انجمن های صنفی


جلسه معارفه حیدر نوروزی مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با صنوف حمل و نقل کالا و مسافر در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، این نشست با حضور مدیرکل، معاونت حمل و نقل، رییس اداره حراست، روئسای ادارات کالا و مسافر، سرپرست پایانه کالا ، مدیران صنوف و روئسای تشکل های صنفی حمل و نقل کالا و مسافر در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

حیدر نوروزی ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به حضار، از مشکلات موجود در بخش حمل و نقل کالا و مسافر سخن به میان آورد و گفت: باید مشکلات را به خوبی درک، دسته بندی و با ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع معضلات موجود گام برداشت.

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران افزود: با کمک و تعامل یکدیگر می توان یکایک مشکلات را حل و فصل و راه را برای خدمت هر چه بهتر به هموطنان هموار نمود.

گفتنی است: در این نشست حضار به بیان نقطه نظرات، کاستی ها، نقاط قوت و راهکارهای مناسب برای ارتقاء وضعیت حمل و نقل کالا و مسافر پرداخته و امید است با ادامه این جلسات شاهد بهبود وضعیت حمل و نقل کالا و مسافر باشیم.
مشخصات:
نظرات: *