پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​همفکری در راستای ارتقاء وضعیت رفاهی رانندگان

تاریخ انتشار: 1397/07/03

​همفکری در راستای ارتقاء وضعیت رفاهی رانندگان


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، مهندس نصراله نژاد از همکاری و همفکری خانواده حمل و نقل جهت حل مشکلات رانندگان خبر داد.

این نشست با حضور مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، رئيس كانون انجمن صنفي شركتها و موسسات حمل و نقلي كشور و هیئت همراه، معاون حمل و نقل و روئسای ادارات حمل و نقل و کالا و مديران شركتهاي حمل و نقلي استان تهران تشكيل گرديد.

نصراله نژاد به بررسی وضعيت حمل و نقل كالا با توجه به شرايط روز و التهابات بوجود آمده پرداخت و گفت: همه مشكلات پيش آمده با همفکری، همکاری و كمك مجموعه حمل و نقل اعم از ادارات ، اصناف، شركتها و رانندگان قابل حل است.

وی افزود: شركتها می بایست نسبت به اجراي هر چه بهتر دستورالعملهاي سازمان تلاش نمايند و با تشكيل كارگروه با نمایندگی انجمن صنفی نسبت به حل مشكلات پايانه بار و حمل و نقل اقدام نمايند.   

در ادامه این نشست احمديزاده رئيس كانون انجمن صنفي شركتها و موسسات حمل و نقلي كشور گفت:  باید شرايط كشور و اقتصاد جامعه را از زواياي مختلف بررسی نمود و با تعامل، همفکری و همکاری یکدیگر اجازه سوء استفاده و تحریک افراد جامعه بالاخص رانندگان را از دشمنان ایران اسلامی سلب و در جهت حل مشکلات حمل و نقلی گام های موثری برداریم.

وی افزود: در راستای بررسی تخلفات، كارگروهي از اعضاء شركت و انجمن ها نسبت به بررسی عوامل تخلفات و  ساماندهي دلالان تشکیل شده است. همچنین بيمه تكميلي كاركنان شركتهاي حمل و نقلي مورد پیگیری و با همكاري سازمان و دولت امید به حل آنرا را داریم.
مشخصات:
نظرات: *