پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
بازدید معاون وزیر راه از پایانه غرب تهران​ بازدید معاون وزیر راه از پایانه غرب تهران​

تاریخ انتشار: 1397/05/08

بازدید معاون وزیر راه از پایانه غرب تهران​ 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران مهرداد تقی‌زاده معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی امروز با حضور هیئت همراه متشکل از مدیران و مشاور حوزه معاونت وزارتخانه، از پایانه‌ی مسافربری اتوبوسرانی دورن و برون‌شهری غرب تهران؛ بازدید کرد.

در این بازدید مدیر ترمینال آزادی شهرداری تهران و همچنین نمایندگان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران نیز در آن حضور داشتند. 

در این بازید مسائل و مشکلات پیش‌رو این پایانه توسط مدیر این ترمینال مطرح شد، تقی‌زاده نیز بر لزوم اهمیت حل مشکلات این پایانه و اهمیت تسهیل استفاده مسافرین از پایانه به منظور ترغیب مسافرین برای استفاده از حمل‌ونقل همگانی تاکید کرد.

در حاشیه این بازدید مهرداد تقی زاده با بیان اینکه انتقال پایانه‌‌های مسافربری به خارج از شهر کار نادرستی است گفت:، این پایانه‌ها پتانسیل خوبی برای ترغیب مسافران به سفر با حمل‌ونقل همگانی هستند  .

این مقام مسئول ضمن بازدیداز شرکتهای مسافربری پایانه و طرح سوالاتی از مدیران شرکتها  ازکم و کیف فنی ناوگان مطلع  و دلایل کاهش مسافر را در پایانه ها تشریح و فروش بلیط اینترنتی را اصل مهم در جذب مسافر دانست. 

وی به اهمیت اتصال ترمینال درون شهری به برون شهری از طریق یک مسیر زیرگذر یا روگذر که منجر به تسهیل رفت و آمد مسافران و ایجاد فضای امن می‌شود، اشاره کرد و گفت: این طرح منجر به استفاده از فضاهای زیرسطحی و جذب سرمایه‌گذار است و هیچ‌گونه‌ هزینه‌ای را به شهر تحمیل نکرده و در واقع منجر به اقتصاد پایدار در شهر می‌گردد.

در پایان معاون وزیر راه و شهرسازی به موضوع ساماندهی و توجه به ایجاد فضایی مطبوع و دلپذیر در دو ترمینال مذکور که اهمیت بسزایی در ارائه خدمات به مسافر دارد، تاکید کرد

گفتنی است  پایانه غرب اولین پایانه کشوری است که مرکز معاینه فنی متمرکز دارد .
مشخصات:
نظرات: *