پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1397/05/03

​             مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومي اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ، مهندس نصراله نژاد  در این جلسه که با حضور ميثم رجبي نوجاني؛ معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان تهران  و معاونین این اداره کل و ذیحسابان برگزار شد گفت : یکی از محوری ترین و اساسی ترین کار مدیریت، قانون گرایی است و یک مدیر توانا باید اصول کارش براساس قانون باشد .

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران به شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغلهای حساس یاد کرد و افزود : ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد .

در ادامه اين مراسم رجبی معاونت نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان تهران ضمن بيان اهميت وظايف ذيحسابان و نحوه تعامل و نظارت قانوني آنان از خدمات جناب آقای اسعد یوسفی  ذیحساب سابق تقدير نمود و خاطر نشان ساخت :برگزاری  این جلسه با توجه به مصادف شدن با میلاد امام رضا (ع) را به فال نیک گرفته و وظیفه خود میدانم از زحمات اقای یوسفی تقدیر و تشکر نمایم

رجبی افزود : سياست جديد وزارت دارايي ارائه مشاوره مالي در عين نظارت دقيق است و قصد ذيحسابان مانع تراشي نيست بلكه هدف ايشان رفع موانع با ارائه راهنمايي هاي دقيق قانونی مي باشد.

نصراله نژاد ضمن تقدیر از زحمات آقای اسعد یوسفی در ایجاد نظم و انضباط مالی گفت: آقای یوسفی در مدت همکاری با اداره کل با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و هر دو طرف جهت رسیدن به اهداف اداره کل تلاش می کردند.

این مقام مسئول در ادامه با آرزوی موفقیت برای ذیحساب جدید عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد اداره کل گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند.

در پایان جلسه از زحمات جناب اقای یوسفی به عنوان ذیحساب پیشین اداره کل تقدیر و تشکر بعمل آمد و سرکارخانم سلام پور به عنوان ذیحساب جدید اداره کل معارفه و مشغول بکارشد.
مشخصات:
نظرات: *