پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​جلسه تودیع و معارفه معاون راهداری

تاریخ انتشار: 1397/03/21

​جلسه تودیع و معارفه معاون راهداری

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران جلسه تودیع و معارفه معاون راهداری با حضور معاون راهداری سازمان، مدیرکل استان تهران و جمعی از روسای ادارات برگزار گردید.
مهندس مطاعی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات راهداران گفت: نیروهای راهداری همیشه در حال آماده باش و فعالیت های آنان زیر ذره بین و مورد قضاوت و ارزیابی عموم مردم می باشد لذا خدمت رسانی اداره راهداری باید به گونه ای باشد که طیف وسیعی از مردم را در برگیرد.
مطاعی ضمن تقدیر و تشکر از معاون سابق راهداری ، جناب آقای مهندس محبی را بعنوان معاون جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران معرفی و از روحیه کاری، جدیّت و پشتکار ایشان در سمت های قبلی تقدیر نمودند.
در ادامه این جلسه مهندس نصراله نژاد مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ضمن تقدیر از زحمات آقایان صفرزاده و یاسمی که تصدی معاونت راهداری این اداره کل را بر عهده داشتند گفت: مبحث راهداری در استان تهران از حساسیت زیادی برخوردار است و مسئولیت و سختی های خاص خود را دارد. لذا هر ماه در جلسه شورای اداری گزارش عملکردهای تمامی ادارت تابعه راهداری بررسی و نقاط قوت و ضعف آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد و امتیازات تعیین و هر اداره بر اساس میزان فعالیت، رتبه بندی می گردد.

در پایان با اهداء لوحی از طرف مهندس مطاعی معاونت راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از زحمات آقایان صفرزاده و یاسمی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
 مشخصات:
نظرات: *