پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
اهم فعالیتهای انجام شده در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره )

تاریخ انتشار: 1397/03/19

اهم  فعالیتهای انجام شده در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره )

تدابير و اقدامات انجام شده  توسط  معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران براي برگزاري هرچه با شكوه تر مراسم بيست و نهمین  سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره ) و تجديد بيعت با آرمانهاي والاي معمار كبير انقلاب اسلامي .

سرپرست معاونت راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران با اشاره به اقدامات این معاونت در بیست و نهمین مراسم سالگرد رحلت حضرت امام (ره) گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری این مراسم، جلسات منظم و مرتبی از دو ماه پیش آغاز و هماهنگی‌های مناسبی جهت  خدمات رسانی انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران کیهان یاسمی افزود: در اين زمينه کلیه مسيرهاي منتهي به حرم مطهر از جمله چرمشهر ،کمربندی دوم -جاده قدیم تهران -قم، جاده سایت به طول 100کیلومتر كاملاً بهسازي و آماده سازي گرديد.

یاسمی افزود :در راستای ارتقاء ایمنی عبور و مرورزائرین با استقرار 2اکیپ راهداری در آزادراه تهران - قم تمامی گاردریل های این محور ترمیم ،مرمت و تعویض شدند . 

وی همچنین از اکیپ های مجهز به تجهيزات كامل و عوامل راهداري خبر داد و افزود : عوامل راهداری با استقرار 10گشت راهداری در محورهای تهران –قم و تهران –ساوه بصورت 24ساعته  و 2دستگاه جرثقیل در طول مسیر بطور آماده باش حضور داشته تا در صورت بروز هرگونه مشکل آماده ارائه سرویس باشندکه تا روز آخر شاهد حادثه خاصی نبودیم .

سرپرست معاونت راهداری افزود :برای کاهش عبوری ترافیک تمهیداتی اتخاذ گردید که میتوان به ایجاد راه دسترسی موقت برای اتوبوسهای زوار در ضلع جنوبی حرم ،بستن خروجی های وهن آباد ،واوان و حسن آباد بوسیله پدخاکی و نیوجرسی پلاستیکی و باز نمودن رفوژمیانی آزادراه در 2نقطه به فواصل 400و 800متری ازایستگاه عوارضی اشاره کرد.

یاسمی در بخش دیگری از سخنانش به عملیات راهداری صورت گرفته در بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره ) پرداخت و افزود : به مناسبت این ایام وبرای افزایش ایمنی راه‌ها نصب 22عددبنر ایمنی  ، 415عدد استوانه ایمنی در ورودی و خروجی های  آزادراه تهران -قم ،تعویض و نصب 400 دستگاه علائم و تابلوی فرسوده در سطح محورهای منتهی به حرم  اعم از اخطاری ، انتظامی ، مسیرنما و خطر‌نما ، و به تعویض 6عدد چراغ چشمک‌زن و شستشوی کلیه تابلوها و  علائم آزادراه  ، کمربندی و وهن آبادو خط کشی محورهای مواصلاتی  اشاره نمود .
مشخصات:
نظرات: *