پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
تمهیدات لازم اداره راهداری پردیس در روزهای بارانی

تاریخ انتشار: 1397/02/25

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران محمدرضا زمانی رئیس اداره راهداری رودهن و پردیس گفت :درپی بارش های اخیر و احتمال افزایش بارش همراه با رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید در روز سه شنبه عمده بارش ها در ارتفاعات شرقی و شمال شرقی پیش بینی  می شئود.

وی همچنین اظهارداشت :در روزچهارشنبه بخصوص در بعدالظهر در تمام استان بارش نسبتا شدید و در مناطق مستعد با احتمال رخداد تگرگ خواهیم داشت و به دلیل افت دما بارش در مناطق مرتفع به صورت برف خواهد بود .

زمانی افزود :بنابراین آبگرفتگی معابر درمناطق شهری و جاری شدن سیلاب در رودخانه ها و مسیل ها دور از انتظار نمی باشذ .

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پردیس و رودهن با بیان اینکه احتمال ریزش و رانش کوه درارتفاعات و محورهای کوهستانی از پدیده های محتمل درحین بارش می باشد عنوان نمود .

از هموطنان عزیزی که قصد مسافرت در روزهای آخر هفته را به ویژه از مناطق کوهستانی دارند خواهشمندیم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند درصورت لزوم از سلامت فنی خود اطمینان حاصل کنند .

زمانی با اشاره به لزوم کسب اطلاع از شماره تماس 141قبل از سفر و با اپلیکیشن همراه 141از طریق گوشی تصریح کرد:مسافران می توانند از آخرین وضعیت مسیر مطلع شده ودرصورت اعلام انسداد از طریق مرکز مدیریت راهها به هیچ وجه از مسیر یاد شده تردد نکنندتا انشالله شاهد بروز حوادث ناگواری از این دست نباشیم .

با ارزوی سفری ایمن 

​تهیه و تنظینم :معصومه آقایی 


مشخصات:
نظرات: *