پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​برگزاري جلسه هم انديشي در راستای تحلیل اجرای طرح شبکه سیر

تاریخ انتشار: 1397/02/10

​برگزاري جلسه هم انديشي در راستای تحلیل اجرای طرح شبکه سیر

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران جلسه هم انديشي و بررسي موانع و مشكلات اجرای شبکه سیر با حضور حسن عبدالملکی معاون حمل و نقل، کامبیز عبدالملکی رییس اداره حمل و نقل مسافر به همراه مدیران عامل 32 شرکت سر شبکه استان تهران در محل سالن جلسات پایانه غرب برگزار گردید.

کامبیز عبدالملکی گفت: در این جلسه که به منظور تبادل افکار و بیان نقاط قوت و ضعف احتمالی طرح مذکور برگزار گردید، حاضرين درمورد اهدافی چون نحوه افزایش مسافر، ادغام شرکت های زیانده با کیفیت سفر و آمار مسافر پایین و ارتقاء نرم افزارهای حمل و نقل مسافر و برخورد با پدیده دلالی به تبادل نظر پرداختند.

رییس اداره حمل و نقل مسافر افزود: بدلیل کاهش 5 درصدی سالیانه مسافر طی هفت سال گذشته جهت کاهش زمان دسترسی به سکو و هزینه مراجعه به پایانه ها و همچنین ترغیب خانواده ها به استفاده از حمل و نقل عمومی که رکن درآمد حمل و نقل مسافر است، برنامه استفاده از مسیر خطوط حمل و نقل عمومی در مناطق شمالی تهران و در مسیرهای خاص در دست مطالعه می باشد.

وی در پایان اظهار داشت: جهت آسایش مسافرین طرح درب تا درب در حال مذاکره و طرح مانیتورینگ وضعیت راهها در پایانه های مسافر در حال بررسی جهت تخصیص اعتبار می باشد.


تهیه و تنظیم :معصومه روستا 

 
مشخصات:
نظرات: *