پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع


به مناسبت روز ملی ایمنی حمل و نقل صورت گرفت:


​بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایانه مسافربری جنوب تهران

تاریخ انتشار: 1397/02/06

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایانه مسافربری جنوب تهران


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز ملی ایمنی و حمل و نقل از پایانه جنوب تهران بازدید بعمل آورد.
در این بازدید که با حضور علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر و نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، داریوش امانی عضو هیات عامل و معاون حمل و نقل، مهندس نصراله نژاد مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، جمعی از معاونین و روسای ادارت و صنف رانندگان برگزار گردید از بخش‌های مختلف پایانه مسافری جنوب ازجمله تعاونی های مسافربری، سکوی های مسافرگیری، اتوبوسها، و اتاق مادر و کودک، مجتمع‌های تعمیرگاهی، استراحتگاه رانندگان، سامانه حمل بار و... بازدید بعمل آمد.
در این دیدار مهندس نصراله نژاد ضمن تبریک به مناسبت روز ملی ایمنی و حمل و نقل از بکارگیری تمام توان این اداره کل برای اجرای طرح نوروزی 97 خبر داد و افزود: از تاریخ 23 اسفند ماه سال گذشته تا پایان روز 17 فروردین، طرح نوروزی در تمامی راه های استان تهران با تمام توان صورت پذیرفت.
وی در ادامه اظهار داشت: در این بازه زمانی بیش از 65 میلیون تردد در محورهای استان انجام شده است که 6.4 درصد آن سهم وسایل نقیله سنگین است و نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 28.2 درصد افزایش داشته است که استان تهران در این شاخص رتبه اول را در کل کشور به خود اختصاص داده است.
وی میزان تردد خودروهای ورودی به استان تهران در این ایام 6 میلیون و 351 هزار و 696 دستگاه بیان نمود و گفت استان تهران در این شاخص نیز رتبه اول را در کل کشور کسب نموده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: میزان تردد خودروهای خروجی از استان تهران در ایام طرح نوروزی 6 میلیون و 619 هزار و 514 دستگاه بوده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 3.7 درصد افزایش داشته است. استان تهران در این شاخص نیز رتبه اول را در کل کشور به خود اختصاص داده است.
نصراله نژاد جابه جایی بیش از یک میلیون و 150 هزار نفر مسافر و رشد 11 درصدی سرویس دهی به مسافران و جابه جایی 29 هزار و 86 اتوبوس و یک هزار و 776 دستگاه مینی بوس و 17 هزار و 102 خودرو سواری در پایانه های مسافربری استان تهران را عنوان نمود و در ادامه افزود: بیشترین ناوگان و مسافر در استان تهران از پایانه جنوب جابه جا و مردم از پیش فروش بلیط اتوبوس و فروش اینترنتی آن رضایت داشتند.
لازم به ذکر است این دیدار با هدف آشنایی با مسائل و مشکلات تعاونی‌های حمل و نقل مسافربری کشور در پایانه مسافربری جنوب تهران انجام شد.
تهیه و تنظیم: معصومه روستا​


مشخصات:
نظرات: *