پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بازدید وزیر و معاون وزیر از پایانه بیهقی

تاریخ انتشار: 1396/12/29

​بازدید وزیر و معاون وزیر از پایانه بیهقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  دکتراخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه حسن نیا معاون وزیر و مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از پایانه مسافری بیهقی بازدید کردند .

حسن نیا اظهار داشت : هر چند شاهد کاهش پنج درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی هستیم اما 14 هزار اتوبوس آماده شده است. 

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با این میزان صندلی ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه 5 میلیون نفر می توانند در ایام تعطیلات نوروزی در سطح کشور سفرهای خود را انجام دهند. 

در ادامه مهندس نصراله نژاد اضافه کرد: آمارها نشان می دهد استفاده از خودروهای شخصی در راه های کشور هشت درصد افزایش یافته است. 

متاسفانه سالیانه 15 هزار نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست می دهند و بیش از 300 هزار نفر نیز مصدوم می شوند». 

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  گفت: تلاش ما این است که با ارتقای ایمنی سفرهای حمل و نقل جاده ای تعداد سوانح رانندگی ما همواره روند کاهشی داشته باشد. 

 شایان ذکر است وزیر راه و شهرسازی با حضور در پایانه مسافری بیهقی با برخی مسافران نوروزی، رانندگان حمل و نقل عمومی و اتوبوس و متصدیان فروش بلیت گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت حمل و نقل عمومی در ایام تعطیلات نوروزی قرار گرفت. ​مشخصات:
نظرات: *