پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​یک‌هزار اصله درخت با حضور مسؤولان کشوری و استانی در آزادراه تهران- پردیس کاشته شد.

تاریخ انتشار: 1396/12/16

​یک‌هزار اصله درخت با حضور مسؤولان کشوری و استانی در آزادراه تهران- پردیس کاشته شد.

مراسمی با حضور مدیرکل‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران قائم‌مقام رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، معاون وزیر جهاد کشاورزی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، ، امام جمعه، معاون برنامه‌ریزی فرماندار، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس، گلریز سرپرست شهرداری پردیس، اعضای هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آزادراه تهران- پردیس، اعضای هیأت‌مدیره شرکت عمران پردیس و ... در حاشیه آزادراه تهران- پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران مهندس نصراله نژاد اظهار داشت: چندین هدف را برای اجرای طرح کمربند سبز در حاشیه آزادراه تهران- پردیس و با حمایت مدیرکل سازمان منابع طبیعی استان تهران آغاز و این طرح‌ها امروز به سرانجام رسید.

وی گفت: ایجاد فضای سبز و محیطی سالم که باعث سلامت نگه‌داشتن روحیه و هوای شهروندان می‌شود و همچنین احیای محیط زیست و ارتقا و ارائه خدمات به شهروندان را در دستور کار داریم.

مهندس نصراله نژاد افزود: در راستای تحقق حقوق شهروندی و توسعه پایدار فضای سبز این موضوع در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و اقدامات به‌صورت مداوم و مستمر انجام می‌شود.

وی  ادامه داد: قرن ۲۱ قرن محیط زیست نامیده شده و بر اساس رسالتی که بر دوش تمام افراد قرارگرفته است، ما نیز موظف هستیم برای حفظ محیط زیست قدم برداشته و کوشا باشیم.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران اضافه کرد: این موضوع همت عمومی و عزم ملی را می‌طلبد و به دلیل اینکه آزادراه تهران- پردیس خروجی شهر تهران و راهی به سمت استان‌های شمالی است، این شرکت با این اقدام در تلاش است تا نشاط و امیدی را برای مردم و نسل‌های آینده ایجاد کند.

مهندس نصراله نژاد  تصریح کرد: امروز یک‌هزار اصله درخت غرس می‌شود اما این اقدام ابتدایی در طول دو لاین رفت و برگشت حدود هشت کیلومتر از اراضی قابل کاشت شناسایی‌شده و در راستای ایجاد کمربند سبز در آزادراه ادامه خواهیم داد.

این مقام مسئول  اظهار کرد: با این اقدام محلی دل‌نشین و مفرح را طی زمانی کمتر از چهار سال برای مسافران ایجاد خواهیم کرد تا به حداقل وظیفه خود برای توسعه فضای سبز عمل کنیم.

این گزارش می افزاید: در پایان این مراسم تعدادی از درختان توسط مسؤولان کاشته و باقی نهال‌ها توسط کارکنان این شرکت غرس خواهند شد.  

تهیه و تنظیم :معصومه آقایی 
مشخصات:
نظرات: *