پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​طرح نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان ناوگان عمومی مسافری

تاریخ انتشار: 1396/12/14

​طرح نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان ناوگان عمومی مسافری

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران مرتضی اله یاری فومنی رئیس اداره ایمنی وترافیک گفت :با توجه به درپیش روبودن طرح سفر نوروزی سال 1397طرح نظارت نامحسوس شبانه شبکه آزادراهی استان با مشارکت اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای  استان تهران ،فرماندهی پلیس راه شرق و غرب استان تهران و انجمن صنفی رانندگان مسافری اغاز گردید .

اله یاری با بیان این‌که این طرح ویژه در ساعات پایانی شب ( 3 تا 7 بامداد) در سطح شبکه آزادراهی و بزرگراهی استان با هدف نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان مسافری و کنترل لاستیک، شیشه، چکش‌های داخل اتوبوس و دستگاه‌ سپهتن و انجام می‌شود، تاکید کرد: حضور تیم نظارتی مشترک  در اجرای این طرح قوت قلبی برای رانندگان خواهد بود.

وی ادامه داد :به علت سابقه وقوع تصادفات ناوگان عمومی در ساعات پایانی شب این تیم نظارتی مشترک در سطح شبکه های آزادراهی و بزرگراهی استان اقدام به نظارت نامحسوس بر رفتار ترافیکی رانندگان مسافری می نمایند .

رئیس اداره ایمنی و ترافیک افزود: در این طرح رانندگان رفتارهای ترافیکی خود را به نمایش گذاشته و رانندگان متخلف شناسایی  ود ر کمیسیون ماده 11رانندگان تخلف ،مطرح و اتخاذ تصمیم می گردد .
مشخصات:
نظرات: *