پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
پروژه نصب بلوک های نیوجرسی در آزاد راه تهران کرج

تاریخ انتشار: 1396/11/29

​ پروژه نصب بلوک های نیوجرسی در آزاد راه تهران کرج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران عباس آقابالا زاده رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تهران از اجرای پروژه نصب بلوک های مفصلی به طول 13.5 کیلومتر در آزاد راه تهران کرج خبر داد.
عباس آقابالازاده گفت : اجرای پروژه تهیه و نصب بلوک های مفصلی(نیوجرسی اصلاح شده) در آزاد راه تهران کرج به طول سیزده و نیم کیلومتر در این مسیر آغاز به کار کرده است.
وی در ادامه افزود: مزیت حفاظ بلوک نیوجرسی نسبت به حفاظ فلزی، عدم ایجاد خسارت در وسایل نقلیه ای که با سرعت کم و زاویه کم به حفاظ برخورد می کنند، عدم ایجاد خسارت در حفاظ بر اثر برخوردهایی با سرعت متوسط، هزینه نگهداری پایین نسبت به سایر انواع حفاظ ها می باشد.
لازم به ذکر است: آسانی و سرعت تعویض قطعه بعد از تصادف، کارایی حفاظ بلافاصله پس از تعویض قطعه، قابل استفاده بودن به عنوان نگهدارنده در هر زمان و هر مکان بخصوص در اجرای پروژه محوطه های راهسازی و موارد اضطراری ، دقت بالا در ابعاد و عدم کاهش استحکام در طول عمر قطعات را از دیگر مزایای بلوک های مفصلی برشمرد و علاوه برموارد بیان شده، حفاظ بتنی اصلاح شده از برخی مزایای عمومی دیگری هم برخورداراست که درسایر حفاظ ها با این قابلیت وجود ندارد.

تهیه و تنظیم: معصومه روستا
مشخصات:
نظرات: *