پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​تردد ایمن و روان در هراز

تاریخ انتشار: 1396/11/24

​تردد ایمن و روان در هراز 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران محمد رضا زماني رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاد ه اي رودهن و پرديس از اخرين وضعيت محور هراز خبر داد: از شب گذشته تا به اين لحظه شاهد بارف برف در محور هراز هستيم. 

که با تلاش مستمر كليه عوامل راهداري در امر ايمن سازي مسير و تردد تمامي سطح محور نمك پاشي و برفروبي شده تردد در حال حاضر برقرار است و هيچگونه مشكل خاصي وجود ندارد

رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاد ه اي رودهن و پرديس با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی منطقه از هموطنان خواست تا  از سفر غير ضروري پرهيز كنند، ودر صورت لزوم از سلامتي فني خودرو اطمينان حاصل كنند،و مجهز  به سوخت كافي، مواد خوراكي ، البسه گرم و تجهيزات زمستاني علي الخصوص زنجير چرخ و لاستيك يخ شكن باشند .

وی عنوان نمود قبل از اقدام به سفر حتما از طريق شماره تلفن  ١٤١ مركز مديريت راهها و يا اپليكيشن همراه ١٤١ از اخرین وضعيت مسير مطلع  شوند.و در صورت اعلام انسداد از سوي مركز مديريت راهها به هيچ وجه از مسير نامبرده تردد نكنند.

زمانی در پایان خاطرنشان کرد :در هنگام تردد از مسير به نكات و تذكرات همكاران پليس راه و ساير عوامل راهداري دقت لازم را داشته باشند تا ان شا الله شاهد بروز حوادث ناگواري از اين دست نباشيم.​

تهیه و تنظیم :معصومه آقایی مشخصات:
نظرات: *