پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​اسکان مسافرین در پایانه های مسافربری استان تهران

تاریخ انتشار: 1396/11/15

​اسکان مسافرین در پایانه های مسافربری استان تهران

معاون حمل ونقل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  از پذیرایی و اسکان بیش از 2000 بازمانده از سفر در پایانه‌های تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران معاون حمل ونقل استان گفت :در طی روزهای اخیر بارش برف  سنگین در کشور بیش از 2000نفر از مسافرین در پایانه های مسافربری شهر تهران اسکان و پذیرایی شدند .

حسن عبدالملکی با اعلام این مطلب افزود:: بسته بودن برخی محورهای مهم مواصلاتی کشور ازجمله آزادراه‌های زنجان-قزوین، قزوین-رشت، ‌ قزوین- همدان و تهران- ساوه به دلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی، در روز های 8 و 9بهمن ماه موجب لغو یا تاخیر در شمار زیادی از سفرهای بین‌شهری شد و هموطنان گرامی مجبور شدند شب را با هماهنگی سازمان پایانه ها و پارک سوار های شهرداری تهران در نمازخانه ها و سایر سالن های تجهیز شده به صبح رسانده و از آنها پذیرایی لازم بعمل آمد .

عبدالملکی با بیان این‌که پایانه‌های مسافری تهران با همه تجهیزات و امکانات خود برای امدادرسانی و اسکان مسافران در شرایط بد جوی و بارندگی احتمالی از آمادگی کامل برخوردار است، تاکید کرد: «اسکان مسافران در محیطی مناسب و امن، تغذیه سالم و بهداشتی، آب، چای و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای هموطنان، از جمله اقداماتی بود که برای ایجاد راحتی و استراحت کافی برای مسافران بازمانده از سفر انجام شد.»
مشخصات:
نظرات: *