پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​حضور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع سازمان و مدیران کل در جلسه هم اندیشی

تاریخ انتشار: 1396/11/01

​حضور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع سازمان و مدیران کل در جلسه هم اندیشی

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران جلسه هم اندیشی معاونین توسعه و مدیریت منابع استانها با حضور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع سازمان و مدیران کل در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت و سپس مهندس نصراله نژاد مدیرکل اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای استان تهران ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، حادثه تصادف نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی  چینی که منجر به فوت ۳۲ تن از خدمه این نفتکش گردید را به کلیه هموطنان تسلیت عرض نمود.

مهندس نصراله نژاد در ادامه از مشکلات موجود در اداره تهران پس از ادغام دو اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای که با گذشت 15 ماه همچنان به قوت خود باقیست سخن به میان آورده و رسیدگی و رفع این موانع را از اولویت های اصلی اداره توسعه و مدیریت منابع اعلام نمود.

نصراله نژاد در ادامه رسیدگی به پرونده های پرسنلی، یکسان سازی دریافتی و احکام، تعیین تکلیف اموال منقول و غیر منقول، بهبود وضعیت رفاهیات و بیمه کارمندان را از اهم وظایف بخش توسعه و مدیریت منابع بیان نموده و خواستار پیگیری بیشتر و رسیدگی سریعتر به وضع موجود شد.

در ادامه این جلسه مهندس تیموری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از مهندس نصراله نژاد بابت میزبانی این جلسه اهداف برگزاری این جلسات را تبادل نظرات و بررسی مباحث و ایجاد تعامل دو سویه بین مدیران عنوان نمود.

تیموری اهم مشکلات پس از ادغام را اختلافات موجود در بخش اداری، مالی و بودجه عنوان نمود و ادامه داد: در بخش اداری اختلافات موجود در احکام، رفاهیات، بیمه، اموال منقول و غیر منقول،  انتقال افراد و سایر مشکلات پرسنل به قوت خود باقیست و همچنین لازم است به اختلافات بخش مالی که شامل  وضعیت اعتبارات، نحوه هزینه کرد، ارتقاء سیستم مالی و برنامه همکاران سیستم و در بخش بودجه به شاخص های بودجه ای و اختلافات اعتباری موجود مطابق قوانین و مقررات رسیدگی گردد.   
مشخصات:
نظرات: *