پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​30 هزار اصله درخت در حاشیه راه های ورامین و قرچک کاشته می شود

تاریخ انتشار: 1396/10/24

​30 هزار اصله درخت در حاشیه راه های ورامین و قرچک کاشته می شود

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های ورامین و قرچک از کاشت 30 هزار اصله درخت در حاشیه راه های این 2 شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونق جاده ای استان تهران  ، یاسر بوداغی گفت : در راستای دست یابی به سند چشم انداز افق 1404 ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده در اداره کل فنی عمرانی استانداری تهران ، کاشت نهال در حاشیه راه های استان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : بر این اساس ، 300 هزار اصله نهال از سوی منابع طبیعی استان تهران در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برای کاشت در حاشیه راه ها در نظر گرفته شده که با پیگیری های صورت گرفته از این تعداد ، 30 هزار اصله درخت به شهرستان های ورامین و قرچک اختصاص پیدا کرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های ورامین و قرچک بیان کرد:این اداره با هماهنگی های به عمل آمده مقدمات این امر را فراهم کرده و به محض در اختیار قرار گرفتن نهال ها ، نسبت به غرس آن اقدام می کند.

بوداغی تصریح کرد: واقع شدن شهرستان های ورامین و قرچک در حاشیه کویر مرکزی ، همواره خطر ورود ریزگردها به مناطق مسکونی را افزایش می دهد و کاشت درخت می تواند به عنوان بهترین مانع ، از ورود ریزگردها باشد.
مشخصات:
نظرات: *