پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بناهای غیرمجاز در شهرستان ورامین تخریب شد

تاریخ انتشار: 1396/10/06

​بناهای غیرمجاز در شهرستان ورامین تخریب شد

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ورامین و قرچک ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راهها را مهمترین عامل تأثیر گذار در بروز تصادفات رانندگی اعلام کرد.

یاسر بوداغی  در گفت‌ و‌گو با گزارشگر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از تخریب دو مورد بنا و ديوار غيرمجاز طي روزهاي اخير در حوزه راه هاي شهرستان ورامين خبر داد و اظهار داشت: مقابله با تجاوز به حریم راهها از وظایف متولیان راه است و با توجه به اهمیت این موضوع در بروز سوانح جاده‌ای، بلافاصله بعد از مشاهده یا دریافت گزارش ساخت و سازهای غیرمجاز، این اداره به طور جدی تخریب بناها را پیگیری می‌کند.

وی با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز اخیر در محور های مواصلاتی عنوان کرد: در نتیجه مشاهده تخلف مذکور با استناد ماده 6و17 قانون اصلاح قانون ایمنی راهها و راه‌آهن مصوب 1379 پیگیری سریع این اداره کل به کمک واحدهای عملیاتی و اجرایی و با استفاده از ادوات مکانیکی و راهداری این واحد تجاری به طور کامل تخریب شد.

بوداغی  با بیان اینکه محدودیت اراضی برای توسعه و تعریض محورها از عوامل رکود توسعه در شهرها است، گفت: حفظ و نگهداری از راهها و ابنیه‌های موجود از وظایف ذاتی راهداری است.

رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ورامین وقرچک  گفت : اين اداره در راستاي اجراي مفاد قانون حريم راه ها مصوب مجلس شوراي اسلامي از اهم دغدغه هاي كاري و مسئوليتي است كه اين اداره بطور جد پيگير صيانت و حفاظت از حريم راه هاي شهرستان به جهت رفاه حال شهروندان محترم شهرستان ورامين و تامين ايمني عبور و مرور مردم شهرستان مي باشد

بوداغی  افزود: این گونه تصرفات و ساخت و سازها در هر مرحله‌ای که باشند به طور قطع تخریب می‌شود زیرا تجاوز به حریم راهها تجاوز به حقوق و حریم عموم مردم 
مشخصات:
نظرات: *