پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزاري بيست‌ و پنجمین آزمون تاسيس شركت‌هاي حمل‌ و نقل بين المللي جاده‌اي كالا

تاریخ انتشار: 1396/10/05

​مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  خبر داد

برگزاري بيست‌ و پنجمین آزمون تاسيس شركت‌هاي حمل‌ و نقل بين المللي جاده‌اي كالا

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران گفت: بيست ‌وپنجمین  آزمون تخصصي شرکت‌هاي حمل ‌و نقل بین‌المللی کالا، براي متقاضيان تاسيس شركت در 11اسفندماه  امسال درتهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  مهندس نصراله نژاد اظهار کرد: آزمون این دوره نیز عمدتاً بر مهارت‌های تخصصی و اطلاعات کاربردی داوطلبین مبتنی است و ثبت‌نام آزمون ، از روز 9دی ماه آغاز و در روز جمعه  13بهمن ماه ، خاتمه یافته و همه اطلاعات مورد نیاز به تدریج از طریق تارنمای آزمون به نشانی transit.rmto.ir اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: در راستای تسهیل فرایند ثبت‌نام، امسال نیز ترتیبی پیش‌بینی شده است تا متقاضیانی که در یکی از شش دوره گذشته (ادوار 19 تا24) مجاز به شرکت در آزمون بوده‌اند، با تطبیق کد ملی برای هر استان دلخواه ثبت نام نمایند. 

مهندس نصراله نژاد ادامه داد: برای متقاضیانی که در هیچ یک از شش دوره گذشته در آزمون‌ها شرکت نداشته‌اندو یا واجد شرابط نبوده اند ، فرایند ثبت‌نام مستلزم تکمیل و بارگذاری اطلاعات درخواستی در تارنمای آزمون و متعاقباً تحویل مدارک می‌باشد که در این دوره نیز، برای مساعدت به متقاضیان جدید، امکان تحویل مدارک به اداره‌ کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای هرر  استان دلخواه، از جمله استان محل سکونت یا فعالیت، پیش‌بینی شده است.

وی افزود: همانند دوره‌های قبل، سرفصل‌های آزمون در تارنمای مربوطه اعلام شده است و بدیهی است، موارد اعلامی، تعهدی عرفی یا قانونی برای سازمان در راستای الزام به طرح سؤال از همه یا قسمت‌هایی از آن منابع ایجاد نکرده و براساس آیین نامه مربوطه، متقاضیان اخذ مجوز تاسیس باید از تجارب و دانش کافی علمی و کاربردی در حوزه‌های مرتبط با حمل ‌و نقل بین‌المللی کالا و ترانزیت، برخوردار باشند.

وی یادآور شد: بدیهی است امکان ثبت‌نام در آزمون برای هیچ یک از قبول‌شدگان بیست ‌و چهاردوره گذشته، متصور نبوده و در صورت مشاهده یا گزارش چنین مواردی، وفق مقررات عمل خواهد شد.
مشخصات:
نظرات: *