پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​برگزاري مسابقات آمادگی جسمانی بانوان به مناسبت هفته حمل ونقل

تاریخ انتشار: 1396/10/04

برگزاري مسابقات آمادگی جسمانی بانوان  به مناسبت هفته حمل ونقل

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران مسابقه آمادگی جسمانی بانوان در 3رده سنی در سالن تربیت بدنی آموزشکده شهید تفویضی برگزار شد .

سرکار خانم فریبا شمس عضو کمیته ورزش بانوان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران و مسئول برگزاری مسابقات بانوان هدف از اجرای این مسابقات را ترويج فرهنگ عمومي ورزش و ایجاد انگیزه و سلامتی عنوان کرد و گفت :این مسابقات که با حضور کارکنان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران و البرز و سازمان راهداری برگزار گردید .

شمس یاد آور شد: با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند، سلامت جامعه ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی بانوان دارد.

وی گفت: کم تحرکی بانوان جامعه بر تمامی ابعاد سلامت جامعه تأثیر گذار است که برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری مسابقات بانوان می تواند به پویایی جامعه و سلامت جامعه موثرباشد .

مسئول ورزش بانوان با اشاره به اینکه مادران شاداب و دارای اعتماد به نفس بالا،  نقش موثری را در تربیت فرزندان سالم و پویا دارند و تداوم بخش جامعه ای شاداب هستند، عنوان کرد : شرکت کنندگان دراین مسابقه در سه رده ی سنی به رقابت با یکدیگرپرداختندکه تیم بانوان این اداره کل به مقام اول دست یافت  

.گفتنی است سرکار خانمها نسیم زارعی  ،الهام جواهری و زینب چرب گو نفرات اول این مسابقه در سه رده ی سنی می باشند .که جوایز ارزنده ای به آنها اهدا گردید .

شایان ذکر است در خاتمه از سرکار خانم شمس مسئول برگزاری مسابقات بانوان با اهدا لوح ،تقدیر و تشکر بعمل آمد .
مشخصات:
نظرات: *