پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​محمدعلی کوثری و کسب مقام سوم مسابقات اتومبیلرانی

تاریخ انتشار: 1396/08/23

​محمدعلی کوثری و کسب مقام سوم مسابقات اتومبیلرانی
 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، محمدعلی کوثری کارشناس اداره بازرگانی این اداره کل موفق به کسب مقام سوم مسابقات Race ، موتور 1800 سی سی کشور گردید.
قابل توجه است: مسابقات اتومبیلرانی هرساله در سطح کشور برگزار گشته و جزو رشته های ورزشی پرمخاطب در جهان و همچنین ایران می باشد. مسابقات این رشته ها در دنیا در سطح بالایی برگزار می شود و در بین جوانان نسل امروز طرفداران زیادی دارد. محبوبیت این رشته ورزشی بحدیست که حمایت های بخش خصوصی و نظر اسپانسرها را به خود جلب کرده و اکثر شرکت کنندگان دارای پشتیبان و حامیان مالی و فنی می باشند ولی کوثری بدون هیچ پشتیبان و حامی مالی و با اتکاء بر توان و قابلیت های خود موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شد.
او از سال 1384 تاکنون این رشته ورزشی را بطور مستمر پیگیری و با تلاش و جدیت محدودیتها و موانع را از پیش رو گذرانده و پس از کسب مقامات کشوری متعدد سرانجام رتبه سوم کشوری را از آن خود نمود.
کوثری با عنوان این مطلب که جوانان برای پیشرفت در این رشته نیاز به حمایتهای متعددی دارند شناسایی استعدادهای جوان را موجب افزایش رقابت و بالا رفتن سطح مسابقات عنوان نمود و چشم انداز روشنی را برای دوستدارن این ورزش پرهیجان آرزو کرد.

مشخصات:
نظرات: *