پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ استقبال اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از سفرهای ایمن زمستانی

تاریخ انتشار: 1396/08/22

​ استقبال اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از سفرهای ایمن زمستانی
 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، عباس آقابالازاده رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تهران از برگزاری نشستی با هدف استقبال از سفرهای ایمن در زمستان سال 96 خبر داد.
آقا بالازاده گفت: یکی از عوامل تاثیر گذار در اجرای راهداری زمستانی همکاری دو سویه پلیس راه و اداره راهداری می باشد که بصورت بازوی اجرایی در کنار توان عملیاتی این اداره در بخش راهداری مدیریت سفرهای زمستانی را عهده دار می باشند.
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تهران در ادامه افزود: هر چه وحدت رویه پیش از آغاز طرح های مشترک بین این اداره و پلیس راه بیشتر باشد، در زمان اجرای طرحها با توان بالاتری سفرهای ایمن را برای کاربران جاده ای رقم خواهیم زد.
آقا بالا زاده ترمیم گاردریلهای تصادفی آزاد راه تهران کرج در ماه جاری، لکه گیری ودرزگیری آسفالت، پیگیری روکش آسفالت لاین جنوبی آزاد راه ، استقرار عوامل نمک پاش و برفروب در لاین شمالی و جنوبی ، ایمن سازی دماغه های موجود در سطح آزاد راه تهران کرج را از موارد مطروحه در این جلسه ذکر کرد و در ادامه افزود هفته آینده نیز جلسه ای با اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان کرج به منظور هماهنگی های بیشتر در این اداره برگزار خواهد گردید.

مشخصات:
نظرات: *