پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​جلسه هم اندیشی در راستای رسیدگی به مشکلات پایانه جنوب

تاریخ انتشار: 1396/07/26

​جلسه هم اندیشی در راستای رسیدگی به مشکلات پایانه جنوب

به گزارش روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان تهران اکبرزاده سرپرست دفتر اداره کل در پایانه جنوب از تشکیل جلسه هم اندیشی و رسیدگی به مشکلات پایانه جنوب خبر داد. 

در این جلسه که با حضور سرپرست دفتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران و  مدیران شرکت های مسافربری تشکیل شد مشکلات، پیشنهادات ، انتقادات و نقطه نظرات افراد حاضر در جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: الزام پوشیدن لباس متحد الشکل کارکنان و راننده ها، جلوگیری از واسطه گری، ممانعت از آلودگی صوتی، رعایت بهداشت و نظافت اتوبوس ها، تاکید به حضور مدیران فنی به منظور بررسی موارد ایمنی و فنی اتوبوس ها از موارد مطروحه در این جلسه بود.

همچنین الزام وجود کدرهگیری در صورت وضعیت ها،  شبكه همنامي با يك نام، تذکر مواردی در خط سیر و مرتب کردن قرارداد نمایندگی ها مورد تاکید قرار گرفت و در نهایت ممانعت از خروج اتوبوس های فاقد بغل نويسي از اول آبان اجرا میگردد.

اکبرزاده ادامه داد: در این نشست اعضای کارگروه از مدیران تعاونی ها انتخاب شده که هدف این کارگروه سرعت بخشیدن به امور و بهبود روند رسیدگی به شکایات می باشد.
مشخصات:
نظرات: *