پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزاری همایش موتورسواران قانونمند

تاریخ انتشار: 1396/07/24

برگزاری همایش موتورسواران قانونمند 

همایش موتورسیکلت سواران قانونمند در شهرستان ری با حضور مقامات شهرستان ری و فرمانده محترم پلیس راه غرب استان تهران و جمعی از موتور سیکلت سواران قانونمندو برگزیده در حسن آباد و قرچک با اهدای 210کلاه ایمنی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران فرشاد اسکندری رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ری  در مراسم «موتور سواران قانون مند» ، که در بخش حسن آباد و قرچک شهرستان ری برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: بخش عمده ای از حوادث رانندگی در حوزه موتور سواران است.

وی با اشاره به اینکه 30درصد تصادفات جاده ای مربوط به راکبین موتور سوار می باشد افزود : علت عمده تلفات که منجر به فوت موتورسوار درصحنه تصادف می گردد مربوط به اصابت ضربه به سر راکبین می باشد و طرح ارتقای ایمنی موتورسواران که ازشش سال گذشته شروع گردیده ، تاثیر چشم گیری در کاهش تصادفات داشته است

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ری  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حوادث جاده ای، گفت: باید همه دستگاه های ذی ربط در جهت کاهش تصادفات تلاش کنند، امنیت یکی از مهم ترین مولفه های پیشرفت و توسعه است و امنیت در رفت و آمد یکی از مهم ترین وظایف پلیس راهنمایی و رانندگی است.


اسکندری در ادامه این همایش گفت : این همایش در راستای ارتقا فرهنگ عمومی جامعه در استفاده از موتورسیکلت و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی اجرا شد.و جهت پیشگیری از حوادث درون شهری و برون شهری برای جوانان موتور سوار استفاده از کلاه ایمنی تاکید گردید .


 وی عنوان کرد: در این همایش که در قرچک و حسن آباد شهرستان ری برگزارگردید  برای نهادینه شدن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی، به 210نفر از شرکت کنندگان کلاه ایمنی اهدا 
مشخصات:
نظرات: *