پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بهسازی محورهای روستایی شمیرانات

تاریخ انتشار: 1396/05/23

​بهسازی محورهای روستایی شمیرانات

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران حسین آقایی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جادهای شهرستان شمیرانات گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و شناسایی نقاط حادثه خیز راه‌های شهرستان، پیچ تند و حادثه خیز هنزک واقع در محور روستایی هنزک را با همکاری دهیاری و شورای روستایی تعریض و رفع مشکل شد.

حسین آقایی افزود:با هدف ايجاد بستر مناسب راههاي ارتباطي و تردد آسان و ايمن عمليات تسطيح و رگلاژ تسطیح و رگلاژ شانه راه در محورهای روستایی سد لتیان ،آهار،افجه ،برگه جهان ،نیکنام ده و عمامه  بطول کیلومتر 17توسط یکدستگاه گریدرویک دستگاه لودر و 90 تن آسفالت گرم انجام گردید.

این مسئول ادامه داد : در راستای  برنامه ریزی های صورت گرفته 12کیلومتر خط کشی سرد میانی در محور تلو با هدف  ارتفاء ایمنی و تسهیل ترافیک اجرا گردیده است .

وی اشاره کرد: از آنجا که بهسازی و روکش اسفالت موجب اختلاف سطح سواره رو و افتادگی شانه راه می گردد.طرح اصلاح و رفع افتادگی شانه راه محور فشم توسط اکیپ های راهداری این شهرستان به طول 2کیلومتر و با عرض 50مترانجام گردید.

همچنین این مقام مسئول عنوان کرد: به منظور افزایش ضریب ایمنی محورهای شهرستان عملیات نصب 2عدد نیوجرسی در نقطه حادثه خیز درمحور تلو و نصب 24عدد چراغ سولارخورشیدی تکخانه و دو عدد سه خانه در محورهای اصلی و روستایی گردید.

همچنین در راستای تردد ایمن تر خودروها ،نقاط حادثه خیز محور تلو، مجهز به تابلوهای تعیین سرعت شد.
مشخصات:
نظرات: *