پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزار مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران

تاریخ انتشار: 1396/03/13

​برگزار مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران

مراسم بزرگداشتی به مناسبت ارتحال بنیانگذار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران در اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران  و با حضور جمعی از کارکنان و مدیران این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ، این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مداحی مداحان اهل بیت و سخنرانی حول مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
خطیب مراسم بزرگداشت ارتحال امام در جمع مسئولان و کارکنان این  اداره کل ، تقوای الهی ، شجاعت ، سیاست ، مردم داری ،دین مداری ، ساده زیستی ، خشوع در برابر مردم را از جمله شاخصه های بارز آن حضرت برشمرد و گفت : « امام بنیانگذار ارزش هایی چون خدمت به محرومان و دفاع از مظلومان و برائت از ظالمان و طاغوت و استکبار بود، هر وقت از مسیر ترسیم شده توسط امام عدول کرده ایم متضرر شده ایم و می بینیم که خروج از این ارزشها یعنی خروج از مدار انقلاب و تاکید مقام معظم رهبری بر انقلابی ماندن یعنی پایبندی بر ارزشهای بنیان نهاده شده توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مرادی در بخش دیگری از سخنان خود از امام خمینی (ره) بعنوان فردی که با پشتوانه امدادهای غیبی و توجه امام زمان(عج) و دوری از قدرت ها و تکیه بر مردم توانست حکومت اسلامی تشکیل دهد یاد نمود و افزود : « امام حاکمیت جامعه را بر مدار ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) بنا نهاد و حاکمیت را خادم مردم برشمرد. در چنین تفکری مسئولان باید توجه کنند که سیره امام خمینی (ره) خدمت به مردم است نه منت بر مردم . »
مشخصات:
نظرات: *