پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
بازدید مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران از مناطق سیل زده فیروزکوه

تاریخ انتشار: 1396/02/19

بازديد مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران از مناطق سيل زده فيروزكوه

مهندس نصراله نژاد مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران از محورهاي شرياني شهرستان فيروزكوه بازديد و از وضعيت موجود اين محورها اطلاع حاصل نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران  مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران در حاشيه بازديداز محورهاي شهرستان فيروزكوه ضمن قدرداني اززحمات راهداران اظهار داشت: راه ،زیر ساخت اصلی برای توسعه و پیشرفت همه جانبه در جامعه بوده و باید به ارتقاء و ایمن سازی آن اهمیت داد.

اين مقام مسئول به وقوع سيل درشهرستان  فيروزكوه اشاره و تصريح كرد:خوشبختانه عوامل راهداری سريعا بعد از وقوع حادثه در محورها حاضر شده و اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری و كاهش حوادث در دستور کار خود  قرار دادند.

وی بااشاره به حضور سریع عوامل راهداری به محل وقوع حادثه افزود: اکیپ اعزامی از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه شامل 4 دستگاه لودر ، 4 دستگاه گریدر ، 2 دستگاه گشت راهداری ، 4دستگاه کامیون و با استفاده از توان بخش خصوصي  به همراه 20 نفر پرسنل راهداری که با توجه به حجم بالای خسارات ناشی از سیل، راهداران همچنان در تلاش براي بازگشایی مسیر های ارتباطی می باشند.

مهندس نصراله نژاد عنوان نمود : با تصريح  برآورد خسارت وارده به زير ساختهاي حمل و نقلي و راهها به ويژه در بازديد از  راههای اصلی، فرعي ، روستایی و ابنیه مناطق سیل زده ،و وقوع سیلاب در روستاهای زرین دشت ، انزاها ، آتشان ، مزداران ، دریابک ، دهگردان و ... دهستان حبله رود بخش مرکزی شهرستان فیروزکوه  دستورات لازم مبنی بر جبران و رفع خسارات ناشی از بارندگی های اخیر در محورهای ارتباطی شهرستان  را صادر و بر اجرای عملیات بهسازي و اصلاحی در سریعترین زمان ممکن تاکید کرد.

شايان ذكر است استان تهران داراي 2880كيلومتر راه اصلي و فرعي و روستايي است كه از اين مقدار 93كيلومترراه اصلي و 300كيلومتر راه روستايي در شهرستان فيروزكوه واقع شده است .​مشخصات:
نظرات: *