پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​مراسم گراميداشت ميلادكوثر برگزار گرديد

تاریخ انتشار: 1395/12/28

​مراسم گراميداشت ميلادكوثر برگزار گرديد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران حجت الاسلام والمسلمين مرادي  مشاور فرهنگي مدير كل در آیین گراميداشت ميلاد حضرت فاطمه (س) که باحضور تمامی بانوان شاغل در این اداره و مديركل و معاون توسعه مديريت و منابع برگزار شد، ضمن تبريك فرا رسيدن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، گرامی داشت هفته زن ومقام مادر گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوي زنان مسلمان جهان است و بانوان جامعه بايد با تأسي و الگوپذيري از سيره و منش فاطمه الزهرا(س) در مسير کمال و بهروزي پيش رفته و دنيا و آخرت خود را تضمين نمايند.

وي با بيان اين كه از دیدگاه بسیاری از مفسران سوره کوثر در شأن و منزلت بي بي فاطمه زهرا(س) و فرزندان او نازل شده‌است، گفت: جهان هستي مديون بي بي فاطمه زهرا(س است.

در ادامه مهندس نصراله نژاد مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران ضمن تجليل ازمقام معنوي زنان اين روز فرخنده را به كليه همكاران زن تبريك گفت.

وي در ادامه به جايگاه و منزلت زن و مقام مقدس مادر اشاره كرد و در مورد نقش آن درجامعه والگو گرفتن خواهران از بانوي بزرگوارحضرت زهرا (س  به ايراد سخن پرداخت.

در پایان مراسم از بانوان همکار اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران  با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد.
مشخصات:
نظرات: *