پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​نشست سالانه ستاد اقامه نمازدر مشهد مقدس

تاریخ انتشار: 1395/11/30

​نشست سالانه ستاد اقامه نمازدر مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان نشست سالانه دستگاههاي اجرايي  ستاد اقامه نمازاستان تهران  درمشهد مقدس برگزار برگزار شد كه بر ترویج بیش از پیش فرهنگ اعتقادی مذهبی و دینی و اقامه ی نمازو دستور و راهكارهاي جديدارائه طريق گرديد ..

مدير كل ستاد اقامه نماز استان تهران  حجت الاسلام والمسليمن جناب آقاي قندي اظهار داشت:در میان همه عبادات، فرائض و واجبات، نماز تنها فریضه و عبادتی است که در هیچ زمان، مکان و شرایطی از انسان ساقط نمی گردد.

وي در ادامه ، ضمن اشاره به تأثیرات نماز در ارتباط مستقیم و بدون واسطه با سرمنشأ خلقت بر روح و جان انسان، ماههای پرفضیلت رجب، شعبان و رمضان را بهترین فرصت برای زدودن زنگارهای غفلت و معصیت از دل و جان و جلا دادن به آن برای برقرار کردن ارتباطی عارفانه با معبود هستی دانست .

قندي تصريح كرد: در سال جديد تمام تلاش و برنامه ستاد در جهت ارتقای فعاليت‌های قرآنی و نماز و امور مذهبی در سطح استان  خواهد بود

اين مقام مسئول تاكيد كرد:در همه ادارات، نهادها، نگاه به نماز، باید نگاهی ژرف، متفاوت و اولویت دار نسبت به همه امور باشد؛ ضمن این که اهمیت دادن به فضیلت نماز اول وقت، آن هم به صورت جماعت باید مدنظر همگان قرار گیرد.

همچنین در این نشست هریک از اعضا ضمن بیان پیشنهادهای خود، به ارائه راهکارهایی در خصوص هر چه بهتر برگزاری برنامه های این ستاد پرداختند.

درپايان از مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي ا استان تهران مهندس نصراله نژاد و همچنين از دبير ستاد اقامه نماز استان تهران حجت الاسلام والمسلمين آقاي محمود مرادي با اهداي لوح،"  شايسته تقدير ويژه "گرديد .

 
مشخصات:
نظرات: *